Kapcsolat

GEOHIDROTERV Mérnökgeológiai, Környezetvédelmi és Vízgazdálkodási Kft.

Telephely: 1089 Budapest, Bíró Lajos utca 51.   
Levélcím: 1089 Budapest, Bíró Lajos utca 51.

Telefon:    +36 1 204 77 68
Fax:          +36 1 204 77 67
E-mail: geohidroterv@geohidroterv.hu

 

​​VEZETŐK ÉS SZAKÉRTŐK

 

Ügyvezetés

Bernhardt László
ügyvezető igazgató
Bernhardt.Laszlo@geohidroterv.hu
Lichtneckert Zoltán
gazdasági igazgató
Lichtneckert.Zoltan@geohidroterv.hu

 

 

Üzletág vezetők / helyettesek

Szabó Péter
Tervezés, szakértés, környezettechnológia
Szabo.Peter@geohidroterv.hu
Nagy György
Környezetvédelmi építés
Nagy.Gyorgy@geohidroterv.hu
Pivarnyik Tibor
Kivitelezés
Pivarnyik.Tibor@geohidroterv.hu
Tamás Ildikó
Minőségügy
Tamas.Ildiko@geohidroterv.hu


Kérdése van?